Вверх
Спортивный портал Новости, анонсы, события, новости спорта Смотреть

official.karsport.kz

Қарағанды облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы Мемлекеттік мекемеcі
Соңғы жаңарту: 07 Сәуір (19:37)
Официально

Язык: Қазақша

КСРО –ның ЕСЖ А.Ақпаевты еске алуға арналған еркін күрестен 1996-97 ж.т. жасөспірімдер және жасөспірім қыздар арасындағы VII Республикалық турнир

2012 жылдың 5-7 сәуірі аралығындағы «Жастар» СК КСРО –ның ЕСЖ А.Ақпаевты еске алуға арналған еркін күрестен 1996-97 ж.т. жасөспірімдер және жасөспірім қыздар арасындағы VII Республикалық турнир өтті. Қатысушылар саны 565 адам оның ішінде жасөспірімдер - 490 адам, қыздар - 75 адам. Жарысқа қатысушы командалар:
1.Астана
2.Алматы
3.Алматы облысы
4.Ақтөбе облысы
5.Ақмола облысы
6.БКО
7.ШКО
8.Қостанай облысы
9.Қызылорда облысы
10.Маңғыстау облысы
11.Павлодар. облысы
12.СҚО
13.ОҚО
13.Қарағанды облысы
14 Атырау облысы
15Жамбыл облысы
32 келі
1 орын – Аманжолов Темирхан Актобе обл
2 орын – Жанабай Елдос ЮКО
3 орын – Кемесай Акылбек Уральск
3 орын – Рахманов Ерболат Атырау обл
35 келі
1 орын – Жантас Шынгысхан ЗКО
2 орын – Зинуллиев Бауыржан СКО
3 орын – Жумабааев Алмаз Тараз
3 орын –Жаксыгенов Ергали  Караганда
38 келі
1 орын – Дилмаганбетов Ербол Актобе обл
2 орын – Ермек Багдаулет Тараз
3 орын –  Сулейменов  Айбек Костанай обл
3 орын – Алимхан Ерасыл Жамб обл
42 келі
1 орын – Сейтжанов Нуржан ЮКО
2 орын – Садык Нурсултан Жамб обл
3 орын – Борангалиев Еркебулан СКО
3 орын – Абдуалиев Нурболат Караганда
46 келі
1 орын – Тастанбек Дархан Алматы
2 орын – Султанкулов Абзал Жамб обл
3 орын – Капанов Токтагул Алматы
3 орын – Темербек Рахат Алматы обл

50 келі
1 орын – Абилхан Ерлан Астана
2 орын – Макатов Бауыржан СКО
3 орын – Куатбек Мухамбет Караганда
3 орын – Куанышбеков Аслан Астана
54 келі
1 орын – Байжоке Досжан Алматы
2 орын – Кабаш Дархан Актобе обл
3 орын – Оразбай Даулет Караганда
3 орын – Ковальчук Фархат Павлодар
58 келі
1 орын – Тажигали Айдын Атырау обл
2 орын – Махаматов Зулфикар Қарағанды
3 орын – Баиров Елшат ЗКО
3 орын – Рахман Ернар Алматы обл
63 келі
1 орын –  Даулетказы Ескали Астана
2 орын  - Байтилеуов Айдыын Алматы обл
3 орын –  Толебай Ерлан Караганда
3 орын – Ибадулла Гылымжан Кызылорда
69 келі
1 орын – Калтаев Адилет Алматы
2 орын – Бердикарибов Рустам Алматы
3 орын  - Эдильханов Расул Караганда
3 орын – Алимжанов Хамидхан ЮКО
76 келі
1 орын – Ерменбет Жасулан Алматы  обл
2 орын – Чипчиков Ибрагим Манг.обл
3 орын  - Муртазов Шамиль Караганда
3 орын - Есенгелди Нурсултан ЮКО
85+ келі
1 орын – Хасанов Юсуф Караганда
2 орын – Серик Еарсыл Астана
3 орын  - Абдуалиев Хаким Павлодар обл
3 орын  -Тауманов Батырхан Актобе обл
Қыздар:
30 келі
1 орын – Цветкова Надежда Караганда
2 орын – Ибрагимова Мейрамгуль Актобе обл
3 орын – Шитова Лида Акм.обл
32 келі
1 орын – Альмагамбетова Лаура  Костанай обл
2 орын – Актебекова Балхан ВКО
3 орын – Куштиева Алия Актобе обл
34 келі
1 орын – Суйдуова Айжан Алматы
2 орын – Чернышова Александра Акм.обл
3 орын – Турлыбекова Аселхан ЮКО
3 орын – Алдарбергенова Жаухазын
37 келі
1 орын – Леспекова Азиза ЮКО
2 орын – Советова Анура  Акм обл
3 орын – Салменова Айзада Акм.обл
3 орын – Жанабаева Светлана Костанай обл
40 келі
1 орын – Бубенщикова Кристина Костанай обл
2 орын –  Яхьярова Венера Алматы обл
3 орын –Муратбек Амина ВКО
3 орын – Бульявская Елизавета Акм. обл
44 келі
1 орын – Зуева Марина СКО
2 орын – Касенова Сюзанна Алма обл
3 орын – Толеубекова Жупар ВКО
3 орын – Курманбай Молдир Алматы
48 келі
1 орын – Седнева Мария Алматы
2 орын – Щелчкова Анжелика СКО
3 орын – Толеубаева Жулдыз Алматы обл
3 орын – Мусаева Тохтар Акм обл
52 келі
1 орын – Бакбергенова Мадина Алматы
2 орын – Уалишанова Айша СКО
3 орын – Капитонова Ирина Акм обл
3 орын – Казакова Гульсим Кызылорда
57 келі
1 орын –  Сергеева Светлана Акм обл
2 орын – Даулеткелди Зарина Алматы обл
3 орын – Каиргельдинова Камшат Акм. Обл
3 орын – Беалаева Аусулу Алматы
62 келі
1 орын – Бакбергенова Жамиля Алматы
2 орын – Трумаганбет Азаиза Кызылорда
3 орын – Кин Кристина Акм обл
3 орын – Дауренбек Толкынай Акм обл
Қарағанды облысының  жеңімпаздары және жүлдегерлері:
1 орын – 2 ад.
2 орын – 1  ад.
3 орын – 7 ад.

Жарыс жарақатсыз , жақсы ұйымдастырылған деңгейде өтті
Жарыстың бас төрешісі: ЖҰДТ Старосельский В.В.
Жарыстың бас хатшысы:ҰДТ Дробина К.А.

 


Вернуться назад

Аптаның тақырыбы

«Қарағанды облысының туризм, дәне тәрбиесі және спорт басқармасы» ММ
Сайт материалдарын пайдаланғанда ақпарат алған көзге сілтеме жасау міндетті
© 2013 Әзірлеу және қолдау:
Интернет-компания «Creatida»
Яндекс.Метрика