Вверх
Спортивный портал Новости, анонсы, события, новости спорта Смотреть

official.karsport.kz

Қарағанды облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы Мемлекеттік мекемеcі
Соңғы жаңарту: 02 Сәуір (02:31)
Официально

Язык: Қазақша

Таеквондо WTF ауған жауынгерлерін еске алу және ҚР Тәуелсіздігінің 20 жылдығына арналған 1 Халықаралық турнирді өткізу туралы АҚПАРАТ

2011 жылдың  07-08 қараша аралығында Қарағанды қ. Дене шынықтыру- сауықтыру кешенінде таеквондо WTF ауған жауынгерлерін еске алу және ҚР Тәуелсіздігінің 20 жылдығына арналған 1 Халықаралық турнир өткізілді.
Жарысқа Қазақстан Республикасының қалаларымен облыстарынан  250 адам қатысты:Ақмола облысы, Батыс-Қазақстан облыс, Павлодар облысы,  Алматы қ., Көкшетау қ.,Орал қ., Өскемен қ., Қарағанды  облысы және Ресей мен Өзбекістан командалары.
2011 ж. 07-08 қараша аралығында 34 салмақ дәрежесінде 253 ұрыс өткізілді.
Төрешілердің корпусы халықаралық және ҚР ұлттық дәрежелі төрешілерден құралған.Жарыс залы мен бөлмелердің  техникалық қамтамасыздануы өткізілген жарыстың ерекшелігіне сай болды, медициналық көмекті спорттық  біліктілігі бар дәрігерлер көрсетіп отырды, кезектегі «жедел жәрдем» машинасы дәрігерлер бригаласымен дайын тұрды, санитарлық нормалар орындалды.
Жарыс Қарағанды облысының туризм, дене шынықтыру және спорт Басқармасы, таеквондо WTF Федерациясы және Жеке сайысынан БЖСМ өткізілді.
Жарыстың жеңімпаздары мен жүлдегерлері дәрежеге сәйкес медалдар және кубоктармен марапатталды.
Марапаттауды спорттық мекемелердің өкілдері және Еңбек Сіңірген жаттықтырушылар өткізді.

Таеквондо WTF ауған жауынгерлерін еске алу және ҚР Тәуелсіздігінің 20 жылдығына арналған 1 Халықаралық турнирінің жүлдегерлері мен жеңімпаздары


                                8-9 жас ерекшелігіндегі ұлдар
 23кг дейін.

1 орын

Бекшенов Динат

Павлодар

2 орын

Левен Дима

Жезқазған

3 орын

Подаксенов Сергей

Алматы

3 орын

Пак Стас

Алматы

25кг дейін.

1 орын

Янтуховский Егор

Павлодар

2 орын

Бедельгазы Бауыржан

Екібастұз

3 орын

Естаев Адиль

Жезқазған

3 орын

Сманкулов Карим

Қарағанды

 27кг дейін.

1 орын

Кожин Алибек

Павлодар

2 орын

Темирханов Руслан

Павлодар

3 орын

Амангельдинов Алан

Акмолинская область

3 орын

Хомаров Азамат

Павлодар

 30кг дейін.

1 орын

Кудашев Даниил

Жезқазған

2 орын

Савинов Илья

Қарағанды

3 орын

Булынский Саша

Костанай

3 орын

Байкаданов Галамат

Астана

 33кг дейін.

1 орын

Дедков Арсен

Алматы

2 орын

Талгатулы Тамырлан

Алматы

3 орын

Пенкин Никита

Қарағанды

3 орын

Ермеков Темирлан

Екібастұз

+33кг

1 орын

Нурхасын Ахмади

Павлодар

2 орын

Ивашкевич Сергей

Костанай

3 орын

Колпаков Артем

Новокузнецк

3 орын

Дворецкий Вячеслав

Павлодар

8-9 жас ерекшелігіндегі қыздар
24кг дейін.

1 орын

Досмухамбетова Анар

Қарағанды

2 орын

Степанова Валя

Акмол. Область

3 орын

Бримжанова Адема

Жезқазған

                                10-11 жас ерекшелігіндегі ұлдар
 26кг дейін

1 орын

Заря Святослав

Қарағанды

2 орын

Есенгазы Санжар

Астана

3 орын

Дайырбаев Даулет

Павлодар

28кг дейін

1 орын

Тулеген Арыслан

Алматы

2 орын

Кенесбеков Адиль

Алматы

3 орын

Мырзаханов Сейлхан

Астана

3 орын о

Абильдинов Алмас

Екібастұз

  30кг дейін

1 орын

Камагоров Исадиль

Екібастұз

2 орын

Королев Вадим

Новокузнецк

3 орын

Зубков Дима

Павлодар

3 орын

Тилеген Арыслан

Алматы

32кг дейін

1 орын

Муханов Темирлан

Алматы

2 орын

Мелюк Иван

Новокузнецк

3 орын

Цытлов Андрей

Алматы

3 орын

Сенбы Абдыжалил

Жезқазған

34 кг дейін

1 орын

Ермекбай Алибек

Жезқазған

2 орын

Тлеуберген Акжол

Екібастұз

3 орын

Даулет Алимжан

Алматы

3 орын

Балтабеков Галымжан

Усть-Каменогорск

36кг дейін

1 орын

Жокенов Нурбек

Жезказган

2 орын

Мухин Роман

Костанай

3 орын

Оралбеков Ерасыл

Усть-Каменогорск

3 орын

Каби Максат

Усть-Каменогорск

38кг дейін

1 орын

Шайдильда Бекзат

Астана

2 орын

Макташ Акжол

Астана

3 орын

Хамитов Таттимбет

Акмол. область

3 орын

Сайлауов Ануар

Акмол. область

+ 38кг дейін

1 орын

Мухамбетрахимов Шерхан

Жезқазған

2 орын

Ступельман Леонтий

Павлодар

3 орын

Тельжанов Еламат

Усть-Каменогорск

3 орын

Детковский Адель

Қарағанды

10-11жас ерекшелігіндегі қыздар
38кг дейін

1 орын

Ким Мира

Жезқазған

2 орын

Маторина Кристина

Павлодар

3 орын

Сметанина Ксения

Костанай

3 орын

Куанышбаева Айганым

Акмол. Область

                                12-13 жас ерекшелігіндегі қыздар
33кг дейін.

1 орын

Муханов Темирлан

Алматы

2 орын

Сыздыков Динмухамед

Жезқазған

3 орын

Акулов Жахангер

Астана

3 орын

Умбетбаев Еламан

Алматы

 35кг дейін

1 орын

Калжанов Орас

Жезқазған

2 орын

Жаксылыков Сагынжан

Акмолинская обл.

3 орын

Нургожин Адиль

Екібастұз

38кг дейін

1 орын

Ким Вячеслав

Алматы

2 орын

Имантаев Айбек

Жезқазған

3 орын

Ибраимов Асилжан

Жезқазған

3 орын

Кашин Денис

Павлодар

42кг дейін

1 орын

Сарсенов Баубек

Жезқазған

2 орын

Мукаев Мерей

Алматы

3 орын

Жадарбеков Аян

Усть-Каменогорск

45кг дейін

1 орын

Тен Антон

Алматы

2 орын

Хахазов Алишер

Алматы

3 орын

Минеев Егор

Павлодар

3 орын

Селезнев Константин

Нокузнецк

48кг дейін

1 орын

Жумабай Нурлан

Алматы

2 орын

Пак Владислав

Алматы

3 орын

Махин Андрей

Жезқазған

3 орын

Шевелев Саша

Новокузнецк

+48кг

1 орын

Гладких Петр

Қарағанды

2 орын

Шевелев Саша

Новокузнецк

3 орын

Ордабаев Айдар

Екібастұз

3 орын

Кравец Кирилл

Костанай

                                12-13 жас ерекшелігіндегі қыздар
42кг дейін

1 орын

Анюхина Настя

Барнаул

2 орын

Островская Настя

Павлодар

3 орын

Гладких Наташа

Қарағанды

3 орын

Трухина Анна

Жезқазған

14-17 жас ерекшелігіндегі қыздар
45кг дейін

1 орын

Жумагалиев Галымжан

Астана

2 орын

Тулегенов Искандер

Алматы

3 орын

Федотко Владимир

Новокузнецк

3 орын

Гайсин Кайрат

Рудный

48кг дейін

1 орын

Кенжебеков Максат

Жезқазған

2 орын

Кариев Акниет

Қарағанды

3 орын

Им Эрик

Алматы

3 орын

Амангельды Аскар

Екібастұз

 51кг дейін

1 орын

Абдраш Аян

Қарағанды

2 орын

Ростовский Егор

Жезқазған

3 орын

Лямин Саша

Барнаул

3 орын

Ахатаев Еркебулан

Рудный

55кг дейін

1 орын

Анопко Егор

Барнаул

2 орын

Жуманбаев Али

Қарағанды

3 орын

Исатай Азамат

Қарағанды

3 орын

Римский Антон

Жезқазған

59кг дейін

1 орын

Каржаубаев Бауыржан

Астана

2 орын

Цечеев Магомедбашир

Павлодар

3 орын

Сурков Дима

Барнаул

3 орын

Муратбеков Оразали

Астана

  63кг дейін

1 орын

Нукештаев Арман

Қарағанды

2 орын

Абдикадиров Сункар

Жезқазған

3 орын

Ахметулин Жандос

Астана

3 орын

Туребаев Сауирхан

Костанай

+18 жас ерекшелігіндегілер
  54кг дейін

1 орын

Шарип Алмаз

Жезқазған

2 орын

Исатай Азамат

Қарағанды

3 орын

Рыспеков Дархан

Алматы

 58кг дейін

1 орын

Корочин Стас

Қарағанды

2 орын

Анопко Сергей

Барнаул

3 орын

Тен Георгий

Алматы

3 орын

Куантай Ержан

Екібастұз

 63кг дейін

1 орын

Нукештаев Арман

Қарағанды

2 орын

Бекбер Ильяс

Павлодар

3 орын

Касенов Адиль

Павлодар

3 орын

Болатханулы Куаныш

Алматы

68кг дейін

1 орын

Балпык Александр

Қарағанды

2 орын

Ахметзакиев Олжас

Усть-Каменогорск

3 орын


Вернуться назад

«Қарағанды облысының туризм, дәне тәрбиесі және спорт басқармасы» ММ
Сайт материалдарын пайдаланғанда ақпарат алған көзге сілтеме жасау міндетті
© 2013 Әзірлеу және қолдау:
Интернет-компания «Creatida»
Яндекс.Метрика