Вверх
Спортивный портал Новости, анонсы, события, новости спорта Смотреть

official.karsport.kz

Қарағанды облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы Мемлекеттік мекемеcі
Соңғы жаңарту: 21 Қаңтар (18:06)
Официально

Язык: Қазақша

Ведомствоға қарасты мекемелердің тізімі

Ұйымның атауы

Мекенжайы

Басшының А.Т.Ә.

Байланыс телефоны

Мамандандырылған жеке сайысынан балалар және жасөспірімдер спорт мектебі

Қарағанды қаласы,
Орбита ы/а – 1, 11/1

Папу
Геннадий Анатольевич

773213

Бокс бойынша олимпиадалық резервтің облыстық мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер мектебі

Қарағанды қаласы, 
Республика даңғ. 11/1
Теннис орталығы

Елеуов
Серик Саматович

504080

Облыстық кешенді мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі

Қарағанды қаласы, 
Буқар жырау даңғ. 53

Таханов
Марат Абдысаматович

503595

Облыстық мамандандырылған жеңіл атлетикадан балалар мен жасөспірімдердің олимпиадалық резерв мектебі

Қарағанды қаласы,
Комиссаров к-сі 45а

Тультаев
Есен Блялович

410494

Футболдан "Жастар" олимпиадалық резервтегі облыстық мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер мектебі

Қарағанды қаласы,
Казахстанская к-сі 1

Нурланов
Балгабай Елеусизович

411551

«Жалын» облыстық мамандандырылған спорт мектебі

Қарағанды қаласы,
Ермеков к-сі 73а

Исаева
Майра Владимировна

506122

Стол теннисі бойынша олимпиадалық резервтің облыстық мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер мектебі

Қарағанды қаласы,
Республика даңғ. 11/1
Теннис орталығы

Хасенов
Тохтамыс Тлепбекович

506033

Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 10-жылдығы атындағы спорттың қысқы түрлері бойынша балалар мен жасөспірімдердің облыстық спорт мектебі

Қарағанды қаласы, Сатыбалдин к-сі 29

Аликулова
Гульнара Аташевна

312718

Велосипед спорты бойынша Олимпиадалық резервтің балалар мен жасөспірімдердің облыстық мамандандырылған мектебі

Қарағанды қаласы,
Ерубаев к-сі 43а

Степаненко
Анатолий Григорьевич

476134

Күрес түрлері бойынша олимпиадалық резервтің                облыстық мамандандырылған балалар мен жасөспірімдердің "Дәулет" мектебі

Қарағанды қаласы,
Ермеков к-сі 55

Шинбаев
Булат Муфтахимович

504251

Облыстық мүгедектер спортына мамандандырылған мектеп

Қарағанды қаласы, 
Бұқар жырау даңғ. 53

Фархутдинова
Елена Викторовна

426971

Жоғарғы спорт шеберлігі мектебі

Қарағанды қаласы,
Ермеков к-сі 73а

Мынбаев
Данияр Бахтиярович

503217

Олимпиада резервін даярлау орталығы

г.Караганда,
Ерубаев к-сі 45а

Байшулаков
Жанат Сайранович

502933

Әлия Молдағұлова атындағы спортқа бейімді, дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-интернаты

Қарағанды қаласы,
Комиссаров к-сі 34а

Толеуов
Алдаберген Мунсызбаевич

507141

Ұлттық ат спорты түрлері бойынша облыстық балалар мен жасөспірімдердің "Қайрат" спорт мектебі

Қарағанды қаласы,
Ермеков к-сі 73а

Казтаев
Шаризат Канатович

431786

Дзюдо, самбо, қазақ күресі бойынша облыстық мамандандырылған балалар мен жасөспірімдердің "Жас сұңқар" спорт мектебі

Қарағанды қаласы,
Шахтеров даңғ. 20/1

Канжанов
Кайдар Мейржанович

507271

Шайбалы хоккейден балалар мен жасөспірімдердің облыстық мамандандырылған олимпиадалық резерв мектебі

Қарағанды қаласы,
Республика даңғ., 13

Бунякин
Сергей Владимирович

505038

Спорттың техникалық түрлері мен техникалық шығармашылық бойынша облыстық спорт мектебі

Қарағанды қаласы,
Әлиханов к-сі 19

Кукушкин
Николай Николаевич

410558

Қарағанды қаласының балалар мен жасөспірімдердің  ойын түрлері спорт мектебі

Қарағанды қаласы,
21 ы/а

Громов
Валерий Леонидович

502267

Қарағанды қаласының спорттық ойын түрлерінен балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі

Сортировка кенті,
Победа к-сі 107а

Дюсетаев
Бейбут Смагамбетович

932548

Жеңіл атлетикадан олимпиадалық резервтегі Қарағанды қаласының мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі

Қарағанды қаласы,
Ленин к-сі 60

Хван
Николай Бонсуевич

300268

Жүзуден облыстық спорт мектебі

Қарағанды қаласы, 
Ерубаев к-сі 44

Шеримов
Молдабек Кузентаевич

507078

Гимнастикадан балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі

Қарағанды қаласы
Магнитогорская к-сі 4а

Калиева
Карлыгаш Керимжановна

503456

Теміртау қаласының мамандандырылған балалар мен жасөспірімдердің есу спорты бойынша Олимпиада резерві мектебі

Теміртау қаласы
Республика даңғ. 159

Абикеева
Сагат Ибрагимовна

код: 8-7213
934070

Теміртау қаласының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі

Теміртау қаласы
Металлургтер даңғ. 25/3

Тынбаев
Куаныш Каримович

код: 8-7213
917984

Саран қаласының балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған олимпиадалық резерв мектебі

Саран қаласы
Жамбыл к-сі 61

Сыздыков
Раимбек Умирбекович

код: 8-72137
50158

Абай ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі

Абай қаласы
Ленин к-сі 46

Ижанов
Алибек Балдаевич

код: 8-72131
43641

Шахтинск қаласының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі

Шахтинск қаласы
Панфилов к-сі 4

Лада
Раиса Экремовна

код: 8-72156
51744

Балқаш қаласының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі

Балқаш қаласы Чайковский тұйық к-сі 14/1

Балжигитов
Абиш Сейтбаталович

код: 8-71036
47182

Жезқазған қаласының "Байдаркада және каноэда есу бойынша мамандандырылған олимпиадалық резервтегі балалар мен жасөспірімдер мектебі

г. Жезказган қаласы
к-сі Алаша 1, каб. 506

Имаяков
Куаныш Шалабаевич

код: 8-7102
733950

Жезқазған қаласының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі

Жезказган қаласы
Абай к-сі, 3а

Абылаев
Бауржан Серикбаевич

код: 8-7102
734973

Қаражал қаласының мамандандырылған олимпиадалық резервтегі дзюдо балалар-жасөспірімдер мектебі

Қаражал қаласы
Бетабар к-сі 8

Куйкабаев
Ануарбек Карсыбекович

код: 8-71032
26299

Қарқаралы ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі

Қарқаралы қаласы
Бөкейханов к-сі 55

Байтулин
Нурлан Мадыгалиевич

код: 8-72146
31751

Сатпаев қаласындағы балалар-жасөспірімдер спорт мектебі

Сәтпаев қаласы
Тәуелсіздік даңғ., 28

Сериков
Саят Махметсултанович

код: 8-71063
79084

Нұра ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі

Киевка кенті, 
Плешаков к-сі 55

Нариманов
Рахымтай Сектаевич

код: 8-72144
22329

Шет ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі

Агадыр кенті, 
Абай даңғ. 9

Жанасылов
Сейсенбай Каппасович

код: 8-71033
28871

Шет ауданының Ақсу-Аюлы ауылы балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі

Ақсу-Аюлы ауылы,
Шортанбай жырау к-сі 14

Сағындык
Канат Амантайұлы

код: 8-71031
21997

Осакаров ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі

Молодежный кенті, 
Абай к-сі 14

Ельшин
Кабыш Кадырбекович

код: 8-72148
22834

Осакаровка кентінің балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі

Осакаровка кенті
Новая к-сі 43

Елесин
Игорь Алексеевич

код: 8-72149
42693

Ақтоғай ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі

Актогай кенті
Бөкейхан к-сі 4

Токешов
Серикбол Нұрманұлы

код: 8-71037
21831

Бұқар жырау ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі

Ботақара кенті,
Энергетиктер к-сі 7а

Амирханов
Ерсин Шопанаевич

код: 8-72154
21760

Ұлытау ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі

Ұлытау кенті
Абай к-сі 13

Абилов
Кайрат

код: 8-71035
21412

Жаңаарқа ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі

Жаңаарка кенті
Сейфуллин к-сі 9

Тынысбаев
Султан Карибаевич

код: 871030
28955

Аптаның тақырыбы

«Қарағанды облысының туризм, дәне тәрбиесі және спорт басқармасы» ММ
Сайт материалдарын пайдаланғанда ақпарат алған көзге сілтеме жасау міндетті
© 2013 Әзірлеу және қолдау:
Интернет-компания «Creatida»
Яндекс.Метрика