Вверх
Соңғы жаңарту: 20 Ақпан (11:17)
Біз әлеуметтік ауларда:
Официально

Язык: Қазақша

Іс-шараның күнтізбесі

 

ПЛАН

спортивных мероприятий управления ФКиС подведомственных с/школ

на ИЮЛЬ 2018 года

 

 

Наименование мероприятий

Сроки и

место проведения

Ответствен

ные

1

Чемпионат Мира по кёкушинкай каратэ среди юношей

5-6 июля

ЦБ им.С.Сапиева

Откр.:06.07 в 10.00 час

Федерация

УФКиС

2

Чемпионат Республики Казахстан по футболу среди команд Премьер-лиги

«Шахтер»-«Акжайык» г.Уральск

7 июля

Ст. «Шахтер»

18.00 час

ФК «Шахтер»

3

Республиканские соревнования по конкуру

7-8 июля

ТОО «КАРАТ»

12.00 час

Федерация

4

Чемпионат РК по гребле академической среди юношей

8-9 июля

Самаркандское водо-ще г.Темиртау

Откр.:08.07 в 16.00 час

СДЮШОР по гребному спорту г.Темиртау

5

Международная регата «Казахстанская магшнитка» по гребле академической

11-12 июля

Самаркандское водо-ще г.Темиртау

Откр.:11.07 в 16.00 час

СДЮШОР по гребному спорту г.Темиртау

6

Личный Чемпионат РК по гребле академической

14-16 июля

Самаркандское водо-ще г.Темиртау

Откр.:14.07 в 16.00 час

СДЮШОР по гребному спорту г.Темиртау

7

Республиканский турнир по футболу среди юношей 2007 г.р., посвященное «Дню металлургов»

15-18 июля

Ст. «Металлург» г.Темиртау

Откр.15.07. в 10.00

ОСДЮШОР «Жастар»

8

Командный Чемпионат РК по гребле академической

17-18 июля

Самаркандское водо-ще г.Темиртау

Откр.:17.07 в 16.00 час

СДЮШОР по гребному спорту г.Темиртау

9

Чемпионат Карагандинской области по гребле на байдарках и каноэ

18-19 июля

г.Жезказган

Гребная база СДЮШОР

Откр.18.07. в 16.00

СДЮШОР по гребному спорту

10

ХХXIІ областная летняя Спартакиада

«Сарыарқа-2018»

19-21 июля

п.Нура

Ст. «Нұра»

Откр.19.07. в 20.00

УФКиС

11

Чемпионат РК по летнему Президентскому многоборью, среди юношей, девушек и ветеранов

21-25 июля

Пл.бассейн им.Н.Абдирова

Откр.:23.07 в 13.00 час

 

УФКиС

ОК СДЮСШ

12

Чемпионат Республики Казахстан по футболу среди команд Премьер-лиги

«Шахтер»-«Кайсар» г.Кызылорда

21 июля

Ст. «Шахтер»

17.00 час

ФК «Шахтер»

13

Летнее Первенство Карагандинской области по роллерам среди лыжников гонщиков

26-27 июля

г.Темиртау

10.00 час

ОСДЮСШ по зимним видам

        Примечание: сроки, места и время проведения соревнований могут быть изменения

 

 

И.о. руководителя ОСВД                                                                                   Д.Нокин

 

Руководитель ОФМР                                                                                          Н.Әшірбек

ДШжәнеС Басқармасының ведомствалық спорттық мектептердің 2019 жылдың АҚПАН айына арналған іс-шаралар ЖОСПАРЫ


Іс-шараның атауы

Өткізілетін орны мен мерзімі

Жауапты

1

Шайбалы хоккейден 2009 ж.т. жасөспірімдер арасында ҚР Чемпионатының 3 туры

01-03 ақпан
«Қарағанды-Арена» МС

ОСДЮШОР по х/ш

2

Грепплингтен (UWW) ерлер мен әйелдер арасында Қарағанды облысының Чемпионаты

03 ақпан
Теміртау мед.колледжі
Ашыл. сағ.10.30

ОО НФСЕПГ

3

Авиамодель спортынан бөлме модель классынан облыстық жарыс

03 ақпан
ГК ДЮСШ
Ашыл.: сағ.11.00

ОССШТВСи
ТТ

4

Самбодан 1999-2000 ж.т. жастар арасында Қарағанды облысының Чемпионаты

05-06 ақпан
Ақадыр к. БЖСМ
Ашыл.: 05.02 сағ.12.00

ДЮСШ п.Агадыр

5

Қысқы президенттік көпсайыстан мектеп және колледждер арасында Қарағанды облысының Біріншілігі

06-07 ақпан
ҚарМУ
Ашыл.: 06.02 сағ. 11.00

ОК СДЮСШ

6

Самбодан ересектер арасында Қарағанды облысының Чемпионаты

06-07 ақпан
Ақадыр к. БЖСМ
Ашыл.: 06.02 сағ.12.00

ДЮСШ п.Агадыр

7

Жүзуден Қарағанды облысының Ашық Чемпионаты

07-09 ақпан
Н.Әбдіров ат. СС
Ашыл.: 07.02 сағ. 09.45

ОССШПО по плаванию

8

Грепплингтен (AIGA) жасөспірімдер, жастар және ересектер арасында Қарағанды облысының Чемпионаты

09 ақпан
СК «Жастар»
Ашыл. сағ.10.30

ОО НФСЕПГ

9

Қазақ күресінен 1999-2001 ж.т. жастар мен қыздар арасында Қарағанды облысының Чемпионаты

09-10 ақпан
Ботақара к. БЖСМ

ДЮСШ п.Ботакара

10

Панкратионнан (UWW) Қарағанды облысының Чемпионаты

10 ақпан
СК «Жастар»
Ашыл. сағ.10.00

ОО НФСЕПГ

11

Мәнерлеп сырғанаудан ҚР Кубогы

11-15 ақпан
«Қарағанды-Арена» МС

ОСДЮШОР по х/ш

12

Шайбалы хоккейден 2004 ж.т. жасөспірімдер арасында Ресей Біріншілігі
«ЦЗВС» Новосибирск қ.

11-12 ақпан
«Қарағанды-Арена» МС Сағ.13.00

ОСДЮШОР по х/ш

13

Бокстан 2005-2006 ж.т. жасөспірімдер арасында А.И.Апачинскийді еске алуға арналған Республикалық турнир

12-16 ақпан
Балхаш қ. ФОК
Ашыл.: 12.02 сағ. 15.00

ОФКиС г.Балхаш

14

Жеңіл атлетикадан 2004-2005 ж.т. жасөспірімдер мен қыздар арасында Қарағанды облысының Чемпионаты

12-13 ақпан
Ж/а манежі
Ашыл.: 12.02 сағ. 11.30

СДЮСШОР по л/а

15

Туристтік көпсайыстан Қарағанды облысының Чемпионаты

15-17 ақпан
ҚарМУ
Ашыл.: 15.02 сағ. 13.00

ОССШ «Жалын»

16

Жеңіл атлетикадан 2002-2003 ж.т. жасөспірімдер мен қыздар арасында Я.Мусагалиевты еске алуға арналған Республикалық турнир

15-16 ақпан
Ж/а манежі
Ашыл.: 15.02 сағ. 11.3

СДЮСШОР по л/а

17

Шайбалы хоккейден 2005 ж.т. жасөспірімдер арасында Ресей Біріншілігі
«ЦЗВС» Новосибирск қ.

16-17 ақпан
«Қарағанды-Арена» МС13.00 час

ОСДЮШОР по х/ш

18

Бокстан жастар арасында Республикалық турнир

18-22 ақпан
«Жастар» СК
Ашыл.: 18.02 сағ. 14.00

ОСДЮШОР по боксу

19

Еркін күрестен 2002-2003 ж.т. жасөспірімдер арасында Қарағанды облысының Чемпионаты

20 ақпан
ОСДЮШОР «Даулет»
Ашыл.: сағ. 11.00 час

ОСДЮШОР «Даулет»

20

Шаңғы жарысынан зияткерлік мүмкіндіктері шектеулі балалар мен жастар арасында облыстық жарыс

21-22 ақпан
Қарқаралы қ.

УФКиС

21

«Ақ Қыс», «Қарлы Қыс» облыс аудандары мен қалалары арасында Спартакиада

21-23 ақпан

 

УФКиС

22

Жеңіл атлетикадан 2004-2005 ж.т. жасөспірімдер мен қыздар арасында ҚР Чемпионаты

22-23 ақпан
Ж/а манежі
Ашыл.: 22.02 сағ.14.45

СДЮСШОР по л/а

23

Шайбалы хоккейден 2003 ж.т. жасөспірімдер арасында Ресей Біріншілігі «ЦЗВС» Новосибирск қ.

23-24 ақпан
«Қарағанды-Арена» МС Сағ.13.00

ОСДЮШОР по х/ш

24

Волейболдан ерлер командалары арасында Ауғанстаннан кеңес одағы әскері шыққанына 30 жыл толуына арналған облыстық турнир

23 ақпан
СК «Жастар»
Сағ.09.00

УФКиС

25

Шайбалы хоккейден 2005 ж.т. жасөспірімдер арасында Ресей Біріншілігі
«Кристалл»Бердск қ.

23-24 ақпан
«Қарағанды-Арена» МС Сағ.13.00

ОСДЮШОР по х/ш

26

Ушудан жасөспірімдер мен жастар арасында Қарағанды облысының Чемпионаты

24 ақпан
ҚарМУ 7 корпус
Ашыл. сағ.14.00

Федерация

27

Шайбалы хоккейден 2006 ж.т. жасөспірімдер арасында ҚР Чемпионатының 3 туры

24-28 ақпан
«Қарағанды-Арена» МС

ОСДЮШОР по х/ш

28

ЖОО ХІІІ облыстық Спартакиада І этап

26.02-04.03
СК «Жастар»
Ашыл.: 26.02 сағ.12.30

УФКиС

29

Бокстан 2005-2006 ж.т. жасөспірімдер арасында Қарағанды облысының Чемпионаты

26.02-02.03
Н.Әбдіров ат.СС
Ашыл.: 26.02 сағ. 12.00

ОСДЮШОР по боксу

30

Жүзуден ҚР ЕСЖ П.И.Клюевты еске алуға арналған ҚР Чемпионаты

27.02-02.03
СК «Жастар»
Теміртау қ.
Ашыл.: 27.02 сағ. 09.45

ОССШПО по плаванию

31

Қысқы әскери кросстан ҰОС 74 жыл және Ауғанстаннан кеңес әскерін шығаруына 30 жыл толуына арналған Қарағанды облысының Чемпионаты

23 ақпан
Қарағанды қ. ВТШ
Ашыл.: сағ.13.00

УФКиС

32

Қол күресінен мүмкіндігі шектеулі адамдар арасында Қарағанды облысының Чемпионаты

17 ақпан
СК «Строитель» Теміртау қ.
Ашыл.: сағ.10.00

УФКиС
Федерация

33

Шайбалы хоккейден ВХЛ Тұрақты Чемпионаты «Сарыарқа»-«Челмет»
Челябинск қ.

8 ақпан
«Қарағанды-Арена» МССағ.19.00

ХК «Сарыарка»

34

Шайбалы хоккейден ВХЛ Тұрақты Чемпионаты «Сарыарка»-«Зауралье» Курган қ.

10 ақпан
«Қарағанды-Арена» МССағ.17.00

ХК «Сарыарка»

35

Шайбалы хоккейден ВХЛ Тұрақты Чемпионаты «Сарыарка»-«Южный Урал»
Орск қ.

12 ақпан
«Қарағанды-Арена» МССағ.19.00

ХК «Сарыарка»

36

Шайбалы хоккейден ВХЛ Тұрақты Чемпионаты «Сарыарка»-«Горняк Уч»
Учалы қ.

14 ақпан
«Қарағанды-Арена» МССағ.19.00

ХК «Сарыарка»

Ескерту: жарыстың өтетін орны мен уақыты өзгеруі мүмкін

Аптаның тақырыбы

«Қарағанды облысының туризм, дәне тәрбиесі және спорт басқармасы» ММ
Сайт материалдарын пайдаланғанда ақпарат алған көзге сілтеме жасау міндетті
© 2013 Әзірлеу және қолдау:
Интернет-компания «Creatida»
Яндекс.Метрика