Вверх
Соңғы жаңарту: 19 Қазан (08:03)
Біз әлеуметтік ауларда:
Официально

Язык: Қазақша

Іс-шараның күнтізбесі

 

 ДШ және С Басқармасының ведомствалық спорттық мектептердің 
2019 жылдың ҚЫРКҮЙЕК айына арналған іс-шаралар
ЖОСПАРЫ (облыс аумағында)

 

 

Іс-шараның атауы

Өткізілетін орны мен мерзімі

Жауапты

1

Шайбалы хоккейден Қазақстан жастар лигасының Кубогы

2-8 қыркүйек

«Қарағанды-Арена» МС, МА «Досжан»

14.00-де

Шайбалы хоккей бойынша ОРМБЖМ

2

ЖХЛ-2019-2020жж маусымының Ұлы Жібек жолының Кубогы «Сарыарқа»-«Рубин» Тюмень қ.

5 қыркүйек

«Қарағанды-Арена» МС

19.00-де

«Сарыарка» ХК

3

Жеңіл атлетикада Қарағанды облысының Біріншілігі (2002-2003 және 2004-2005 ж.т. қыз, ұл.)

5 қыркүйек

«Шахтер» Ст.

Ашыл.5.09 сағ. 15.30-да

Жеңіл атлетика бой. ОРОМБЖМ, Қарағанды қ. жеңіл атлетика бой ОРМБЖМ

4

ЖХЛ-2019-2020жж маусымының Ұлы Жібек жолының Кубогы «Сарыарқа»-«Ермак» Ангарск қ.

7 қыркүйек

«Қарағанды-Арена» МС

17.00-де

«Сарыарка» ХК

5

Велоспорттан (маутинбайк) Қарағанды облысының Чемпионаты

7-8 қыркүйек

Малая Сарань

Ашыл.7.09 сағ. 11.00-де

Велосипед спорты бой. ОРОМБЖМ

6

ЖХЛ-2019-2020жж маусымының Ұлы Жібек жолының Кубогы «Сарыарқа»-«Югра» Ханты-Мансийск қ.

9 қыркүйек

«Қарағанды-Арена» МС

19.00-де

«Сарыарка» ХК

7

ЖХЛ-2019-2020жж маусымының Ұлы Жібек жолының Кубогы «Сарыарқа»-«Сокол» Красноярск қ.

9 қыркүйек

«Қарағанды-Арена» МС

19.00-де

«Сарыарка» ХК

8

Шайбалы хоккейден жасөспірімдер арасында ҚР Чемпионаты

(2010 ж.т., І тур, гр.Б)

22-27 қыркүйек

«Қарағанды-Арена» МС, МА «Досжан»

9.00-де

Шайбалы хоккей бой. ОРМБЖМ

9

Барлық жастары арасында Президенттік тест қабылдау бойынша облыс чемпионаты

14-16 қыркүйек Н.Әбдіров ат. СС, «Шахтер» Ст., КарМУ

Ашыл.14.09 сағ. 9.00-де

ОК МБЖСМ

10

Сібір және Қиыр Шығыс федералды округтерінің біріншілігі (2004 ж. т.) «Вымпел» Междуреченск қ.

14-15 қыркүйек

«Қарағанды-Арена» МС, 13.00-де

Шайбалы хоккей бой. ОРМБЖМ

11

БЖСМ және СДММИ арасында жеңіл атлетикадан ҚР чемпионаты (2002-2003 және 2004-2005 ж.т. қыз, ұл.)

17-19 қыркүйек «Шахтер» Ст.

Ашыл.17.09 сағ. 9.00-де

Жеңіл атлетика бой. ОРОМБЖМ, Қарағанды қ. жеңіл атлетика бой. ОРМБЖМ

12

Шаңғы-роллерлік кросс бойынша күзгі облыс біріншілігі

20-21 қыркүйек

Саратов тас жолы (4 шқ.)

Ашыл.20.09 сағ. 12.00-де

ҚР Тәуелсіздігінің 10-жылдығына ат. ҚСТ бой. ОМОРБЖМ

13

Сібір және Қиыр Шығыс федералды округтерінің біріншілігі (2006 ж. т.) «ЦЗВС» Новосибирск қ.

20-21 қыркүйек

«Қарағанды-Арена» МС 13.00-де

Шайбалы хоккей бой. ОРМБЖМ

14

«KÚZDIK MARATHON» жеңіл атлетика марафоны

22 қыркүйек

Тәуелсіздік аланы

8.30-де

ҚОЖАФ

15

Футболдан Премьер-лига командалары арасындағы Қазақстан Республикасының чемпионаты «Шахтер» - «Тобол» Қостанай қ.

22 қыркүйек

«Шахтер» Ст.

17.00-де

«Шахтер» ФК

16

ЖХЛ-2019-2020жж маусымының Ұлы Жібек жолының Кубогы «Сарыарқа»-«Ростов» Ростов-на-Дону қ.

23 қыркүйек

«Қарағанды-Арена» МС 19.00-де

«Сарыарка» ХК

17

ЖХЛ-2019-2020жж маусымының Ұлы Жібек жолының Кубогы «Сарыарқа»-«Буран» Воронеж қ.

25 қыркүйек

«Қарағанды-Арена» МС 19.00-де

«Сарыарка» ХК

18

Көркем гимнастикадан көпсайыстың жеке түрлері бойынша ҚР Кубогы және ҚР Чемпионаты

25-30 қыркүйек

«Жастар» СК

Ашыл.27.09 сағ. 15.00-де

Гимнастикадан МБЖСМ

19

ЖХЛ-2019-2020жж маусымының Ұлы Жібек жолының Кубогы «Сарыарқа»-«Тамбов» Тамбов қ.

27 қыркүйек

«Қарағанды-Арена» МС 19.00-де

«Сарыарка» ХК

20

Қол жекпе-жек сайысынан Қарағанды облысының Чемпионаты (ерлер мен әйелдер)

28 қыркүйек

ҚарМУ, 7 корпус

Ашыл.28.09 сағ. 12.00-де

Жекпе-жектеп МБЖСМ

21

2002-2003 ж.т. жастар арасында бокстан А.Мамажановты және В.Тарадаяны еске алуға арналған ХХVIII РТ

28 қыркүйек - 1 қазан

Жезқазған қ.

«Ұлытау» СК

Ашыл.28.09 сағ. 12.00-де

Жезқазған қ.

МОРБЖCМ

22

Сібір және Қиыр Шығыс федералды округтерінің біріншілігі (2004 ж. т.) «ПСО» Екiбастұз қ.

28-29 қыркүйек

«Қарағанды-Арена» МС 13.00-де

Шайбалы хоккей бой. ОРМБЖМ

23

Панкратион ережесі бойынша «Central Kazakhstan League Abadan Fighting Championship VIII» Халықаралық турнирі

29 қыркүйек

С.Сәпиев ат. БО

19.00-де

ҚOПГФ ҚБ

Ескерту: жарыстың өтетін орны мен уақыты өзгеруі мүмкін

 

 

ДШжәнеС Басқармасының ведомствалық спорттық мектептердің 2019 жылдың ҚАЗАН айына арналған іс-шаралар ЖОСПАРЫ


ДШжәнеС Басқармасының ведомствалық спорттық мектептердің

2019 жылдың ҚАЗАН айына арналған іс-шаралар

ЖОСПАРЫ (облыс аумағында)

 

Іс-шараның атауы

Өткізілетін орны мен мерзімі

Жауапты

1

Шайбалы хоккейден 2010 ж.т. жасөспірімдер арасында ҚР чемпионаты

1 тур, гр. «А»

03-06 қазан

«Қараганды-Арена» МС

Сағ.10.00

ОСДЮШОР по хоккею с шайбой

2

Бокстан Конфедерация Кубогы

04-06 қазан

С.Сәпиев ат.БО

Ашыл: 04.10 сағ. 13.00

 

УФКиС

3

Футболдан Премьер-лига командалары арасындағы Қазақстан Республикасының чемпионаты

«Шахтер» - «Атырау» Атырау қ.

05 қазан

Ст. «Шахтер»

Сағ.17.00

ФК «Шахтер»

4

Шайбалы хоккейден 2006 ж. т. жасөспірімдер арасында Сібір және Қиыр Шығыс федералды округтерінің біріншілігі «Авангард-2» Омск қ.

05-06 қазан

«Қараганды-Арена» МС

Сағ.13.00

ОСДЮШОР по хоккею с шайбой

5

Шайбалы хоккейден 2004 ж. т. жасөспірімдер арасында Сібір және Қиыр Шығыс федералды округтерінің біріншілігі «Динамо-Алтай» Барнаул қ.

05-06 қазан

«Қараганды-Арена» МС

Сағ.15.00

ОСДЮШОР по хоккею с шайбой

6

Кросс бойынша 2006-2007 ж.т. жасөспірімдер мен қыздар, 2004-2005 ж.т. кіші жасөспірімдер, 2002-2003 ж.т. үлкен жасөспірімдер мен қыздар, 2000-2001 ж.т. жасөспірімдер мен ересектер арасында БЖСМ арасында Қарағанды облысының чемпионаты

06 қазан

Абай қ.

Ашыл. сағ. 10.45

Федерация легкой атлетики

7

Шайбалы хоккейден 2004 ж. т. жасөспірімдер арасында Сібір және Қиыр Шығыс федералды округтерінің біріншілігі «Торпедо» Өскемен қ.

08-09 қазан

«Қараганды-Арена» МС

Сағ.13.00

ОСДЮШОР по хоккею с шайбой

8

Шайбалы хоккейден 2006 ж. т. жасөспірімдер арасында Сібір және Қиыр Шығыс федералды округтерінің біріншілігі «Авангард-2» Омск қ.

09-10 қазан

«Қараганды-Арена» МС

Сағ.15.00

ОСДЮШОР по хоккею с шайбой

9

Шайбалы хоккейден ЖХЛ-2019-2020 ж.ж. маусымының Жібек жолы Кубогы «Сарыарка»-«Торпедо» Өскемен қ.

10 қазан

«Қараганды-Арена» МС

Сағ.19.00

ХК «Сарыарка»

10

Шаңғышылар арасындағы Қарағанды облысының күзгі біріншілігі

10-11 қазан

Саратов трассасы

Ашыл. 10.10 сағ. 12.00

 

УФКиС

11

ҚР СШ Аманбаев Айдын Социалұлын еске алуға арналған дзюдодан 2003-2004 ж.т. кіші жасөспірімдер арасындағы ІІ республикалық ашық турнирі

12 қазан

БЖСМ Ақсу-Аюля

Ашыл. 12.00 час

Ақсу-Аюлы спорт бөлімі

12

Қазақ күресінен кіші жасөспірімдер, жасөспірімдер мен жастар арасында «Жас Барыс» облыстық іріктеу турнирі

12-13 қазан

ҚарМУ 7 корпус

Ашыл. 12.10 сағ. 12.00

 

УФКиС

13

Дзюдодан А. Аманбаевты еске алуға арналған 2002-2003 ж.т. жасөспірімдер арасында республикалық турнир

12-14 қазан

Ақсу-Аюлы к.

Сағ.12.00

Отдел спорта Аксу-Аюлы

14

Шайбалы хоккейден 2007 ж. т. жасөспірімдер арасында Сібір және Қиыр Шығыс федералды округтерінің біріншілігі «Кристал» Бердск қ.

12-13 қазан

«Қараганды-Арена» МС

Сағ.13.00

ОСДЮШОР по хоккею с шайбой

15

Грек-рим, еркін, дзюдо күресінен және таеквандо, каратэ-додан Конфедерация Кубогы

12-13 қазан

«Жастар» СК

Сағ.12.00

 

УФКиС

16

Еркін күрестен А. Ақпаев еске алуға арналған 2005-2006 ж.т. жасөспірімдер арасында республикалық турнир

16-17 қазан

«Жастар» СК

Ашыл. 16.10 сағ. 12.00

 

УФКиС

 

17

Жүзуден Қарағанды облысының ашық чемпионаты

17-19 қазан

Н.Әбдіров ат.СС

Ашыл. 17.10 сағ. 09.45

 

УФКиС

18

Кәмелетке толмағандар арасындағы шағын Спартакиада

17 қазан

Қарағанды қ.

 

УФКиС

19

Дзюдодан 2002-2003 ж. т. жасөспірімдер мен қыздар арасында «Магнит оттары» халықаралық турнирі

18-20 қазан

Теміртау қ.

«Миттал» СК

Ашыл: 18.10 сағ. 17.00

 

УФКиС

20

NOMAD MMA бойынша Азия чемпионаты

18-20 қазан

«Жастар» СК

Сағ.12.00

УФКиС

21

Жеңіл атлетикадан 2006 ж. т. және одан кіші жасөспірімдер, қыздар арасында Қарағанды облысының чемпионаты

21-22 қазан

ж/а манежі

Ашыл: 21.10 сағ. 11.45

 

УФКиС

22

Футболдан 2008 ж. т. жасөспірімдер арасында ашық облыстық Күзгі біріншілік

22-28 қазан

«Шахтер» ст.

Сағ.10.00

ОСДЮШОР «Жастар»

23

Грек-рим күресінен 2002-2004, 2005-2007 ж.т. жасөспірімдер арасында ҚРЕСЖ В.Лепеханы еске алуға арналған VII Республикалық турнир.

23-24 қазан

«Жастар» СК

Ашыл. 23.10 сағ. 12.00

 

УФКиС

24

Дзюдодан «Astana Motors» халықаралық турнирі»

25-27 қазан

Ағадыр к.

Ашыл: 25.10 сағ. 17.00

 

УФКиС

25

Шайбалы хоккейден 2007 ж. т. жасөспірімдер арасында Сібір және Қиыр Шығыс федералды округтерінің біріншілігі «Энергия» Кемерово қ.

26-27 қазан

«Қараганды-Арена» МС

Сағ.13.00

ОСДЮШОР по хоккею с шайбой

26

Шахматтан ұлдар мен қыздар арасында Қарағанды облысының чемпионаты

26.10-03.11

ДдиЮ

Ашыл.: 26.10 сағ. 11.00

Федерация шахмата Кар.обл.

27

Футболдан Премьер-лига командалары арасындағы Қазақстан Республикасының чемпионаты

«Шахтер»-«Окжетпес» Көкшетау қ.

27 қазан

«Шахтер» ст.

Сағ.17.00

ФК «Шахтер»

28

Шайбалы хоккейден ЖХЛ-2019-2020 ж.ж. маусымының Жібек жолы Кубогы «Сарыарка»-«Номад» г.Нур-Султан

28 қазан

«Қараганды-Арена» МС

Сағ.19.00

ХК «Сарыарка»

29

Бокстан 2004-2005 ж.т. жасөспірімдер арасында Қарағанды облысының чемпионаты

28-31 қазан

Н.Әбдіров ат.СС

Ашыл. 28.10 сағ. 12.00

 

УФКиС

30

Футболдан 2007 ж. т. жасөспірімдер арасында ашық облыстық Күзгі біріншілік

30.10-05.11

«Шахтер» ст.

Сағ.10.00

ОСДЮШОР «Жастар»

Ескерту: жарыстың өтетін орны мен уақыты өзгеруі мүмкін

Аптаның тақырыбы

«Қарағанды облысының туризм, дәне тәрбиесі және спорт басқармасы» ММ
Сайт материалдарын пайдаланғанда ақпарат алған көзге сілтеме жасау міндетті
© 2013 Әзірлеу және қолдау:
Интернет-компания «Creatida»
Яндекс.Метрика